fbpx
intiimsed pulmad

Intiimsed pulmad⎜Ööbikuoru Villa

K ja K’ga sain ma tuttavaks kui nad otsisid kedagi enda lapseootust jäädvustama. Enda sõnul tähelepanu mitte armastavad ja kaamera ees häbelikud inimesed on aga nüüdseks juba kolmel korral minu kaamera ette sattunud. Viimane ja ka kõige suurem sündmus nende imeliselt kaunis ja intiimne pulm Ööbikuoru Villas.

Alati ei pea pulmad tähendama suurt pidu ja seltskonda. K ja K tegid seda täiesti omaette, ainult kahekesi, ilma liigsete inimesteta (veelkord tänud, et mulle nii suur au osaks sai!). Isegi nende vanemad ega sõbrad ei teadnud sellest tähtsast päevast midagi!

Minu jaoks oli see päev kaunis võimalus näha kahe inimese täielikku pühendumust teineteisele.

Korraldus/kaunistus: Piigade peoagentuur

 

intiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmad

Loome emotsioonidega pilte!

 

– Paaripildid: hinnad alates 125€

– Perepildid: hinnad alates 125€

– Pulmapaketid: hinnad alates 580€

 

Soovid rohkem teada? Küsi julgesti!