fbpx
küünipulm

Kuldne küünipulm ⎜ Tammistu küün

Eesti suvi võib olla väga heitlik ja suvepulmade korraldamise juurde käib alati väike narveerimine ilma suhtes.

Õnneks seekord läks just nii nagu pidi -hommikul paisitis ilus päike, õhtul aga raputas küüni tugev torm! Kõik peolised aga jäid kuivaks Tammistu mõisa katus pidas vastu ja kedagi see väljas möllav äike ei heidutanud.

Augustikuu pulmade pildistamise juures on veel üks ilus osa -kuldsed viljapõllud. Nii saigi kohe küüni kõrval oleval põllul natuke tantsitud-tõeliselt kuldne küünipulm!


küünipulmküünipulmküünipulmküünipulmküünipulmkuldne küünipulmküünipulmküünipulmküünipulmküünipulmküünipulmküünipulmkuldne küünipulmküünipulmkuldne küünipulmküünipulmküünipulmküünipulmküünipulmküünipulmküünipulmküünipulmküünipulmküünipulmküünipulmküünipulmküünipulmküünipulmküünipulmküünipulmküünipulmküünipulmküünipulmküünipulmküünipulmkuldne küünipulmkuldne küünipulmkuldne küünipulmkuldne küünipulmkuldne küünipulmkuldne küünipulmkuldne küünipulmkuldne küünipulmkuldne küünipulmkuldne küünipulmkuldne küünipulmkuldne küünipulmkuldne küünipulmkuldne küünipulmkuldne küünipulmkuldne küünipulmkuldne küünipulmkuldne küünipulmkuldne küünipulmkuldne küünipulmkuldne küünipulmkuldne küünipulmkuldne küünipulmkuldne küünipulmkuldne küünipulmkuldne küünipulmkuldne küünipulmkuldne küünipulmkuldne küünipulmkuldne küünipulm

Loome emotsioonidega pilte!

 

– Paaripildid: hinnad alates 125€

– Perepildid: hinnad alates 125€

– Pulmapaketid: hinnad alates 580€

 

Soovid rohkem teada? Küsi julgesti!