fbpx
Vana-Antsla mõis

PRAKTIKA VANA-ANTSLAS

Kolmapäeva hommikul sai asjad kokku pakitud ja prakikale sõidetud. Ülesandeks siis Vana-Antsla mõisa pildistamine, ja nagu kohapeal selgus, siis vastavalt kindlale ülesandele. Minu oma oli “Mõis mida pole olemas”. Otsustasin teemale läheneda küllaltki realistlikult ega hakanud mingit muinasjututeemat aretama. Pildistasingi lagunenud mõisa sõna otsese mõttes, üritasin näidata kadunud hiilgust ja selle üldist hääbumist.

Esmamulje mõisast oli päris jube, polegi vist nii lagunenud majas sees käinud  nii pikalt ja põhjalikult. Ööbimiskoht oli ka küllaltki tagasihoidlik, aga mõisaga võrreldes täielik luksus :D. 15e inimese peale oli täpselt kolm pistikut, aga targematel (nagu mina) oli õnneks kaasas ka pikendusjuhe. Õhtuti käisime ümbrust avastamas, tutvusime kohalikega ja parandasime niisama maailma.

Vana-Antsla ise on päris huvitav koht, olemas on hiiglaslik kaltsukas (kus ka meie seltskond shoppamas käis), külapood ja järv. Rohkem nagu midagi polnudki.

Teisel praktika päeval käisime ka Antsals, kellamehe juures tema 450t kella uudistamas. Päris kõhedaks võttis nii suure hulga seisvate kellade vahel olemine. Antsla ise on nagu väikelinn(on Antsla üldse linn?) ikka, paar poodi, tervel 3! söögikohta ja muud väga midagi.

Minu praktika kestis erinevalt teiste 5st kõigest 3 päeva, kuna tulin reede õhtul Antoniuse moeetendust pildistama, aga selle kohta tuleb omaette postitus juba.

Praktika ise oli kokkuvõttes päris okei, rohkem puhkus kui töö 😀

Vana-Antsla mõis

 

Vana-Antsla mõis

mõisa pildistamine

Vana-Antsla mõis

Vana-Antsla mõis

Vana-Antsla mõis

mõis

Vana-Antsla mõis