TALVINE PULM PÕHJAKA MÕISAS

Talvine pulm Põhjaka mõisas!

Mi ja A pulm on kindlasti üks hea näide kuidas oma kaunist päeva ei pea alati just suvel pidama, vaid seda saab tähistada ka talvel.  M ja A kohtusid täiesti juhuslikult bussipeatuses (kui armas!) ja peale kolme aastat otsustasid ennast täielikult siduda.

Laulatus toimus Tartu Ülikooli muuseumi valges saalis, kus tegime ka ilupildid (uskumatult lahe hoone!). Kõige lähedasemad olid hiljem kutsustud Põhjaka mõisa pidu pidama. Oma hubasuse ja soojusega muutis Põhjaka kindlasti talvise õhtu veelgi mõnusamaks. Palju õnne!
põhjaka pulm
põhjaka pulmadpõhjaka pulmadpõhjaka pulmadpõhjaka pulmadpõhjaka pulmadpõhjaka pulmadpõhjaka pulmadpõhjaka pulmad
põhjaka pulmad
põhjaka pulmadpõhjaka pulmadpõhjaka pulmadpõhjaka pulmadpõhjaka pulmadpõhjaka pulmadpõhjaka pulmadpõhjaka pulmadpõhjaka pulmadpõhjaka pulmadpõhjaka pulmadpõhjaka pulmadpõhjaka pulmadpõhjaka pulmadpõhjaka pulmadpõhjaka pulmadpõhjaka pulmadpõhjaka pulmadpõhjaka pulmadpõhjaka pulmadpõhjaka pulmpõhjaka pulmpõhjaka pulmpõhjaka pulmpõhjaka pulmpõhjaka pulmpõhjaka pulmpõhjaka pulm
põhjaka pulm
põhjaka pulmpõhjaka pulmpõhjaka pulmpõhjaka pulmpõhjaka pulmpõhjaka pulmpõhjaka pulmpõhjaka pulmpõhjaka pulmpõhjaka pulmtalvine pulm põhjaka mõisastalvine pulm põhjaka mõisastalvine pulm põhjaka mõisasKommenteerimine on suletud.