INTIIMSED PULMAD ÖÖBIKUORUS

Intiimsed pulmad Ööbikuoru Villas!

Kaisa ja Kaspariga sain ma tuttavaks kui nad otsisid kedagi enda lapseootust jäädvustama. Enda sõnul tähelepanu mitte armastavad ja kaamera ees häbelikud inimesed on aga nüüdseks juba kolmel korral minu kaamera ette sattunud. Viimane ja ka kõige suurem sündmus nende imeliselt kaunis ja intiimne pulm.

Alati ei pea pulmad tähendama suurt pidu ja seltskonda. Kaisa ja Kaspar tegid seda täiesti omaette ja ainult kahekesi, ilma liigsete inimesteta (veelkord tänud, et mulle nii suur au osaks sai!). Isegi nende vanemad ega sõbrad ei teadnud sellest tähtsast päevast midagi!

Minu jaoks oli see päev kaunis võimalus näha kahe inimese täielikku pühendumust teineteisele.

intiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadintiimsed pulmadKommenteerimine on suletud.